Bądźcie dla siebie nowością

Oczywiście nowość działa jak afrodyzjak i jest tym, co w romansie pociąga najbardziej. Aby nie stać się zupełnie sobie obcymi osobami, wnoście do związku element nowości, odrzu­cając pewne stałe, typowe zachowania, a zastępując je niespo­dziankami. Jak wiele par z pewnością wypracowaliście już sobie pewne rytuały seksualne. Może kochacie się zawsze w tej samej lub dwóch tych samych pozycjach, zawsze na łóżku w twojej sypialni, zawsze nocą, zawsze z taką samą grą wstępną. Wypró­buj coś innego. Jeśli nie masz żadnego pomysłu, kup książkę omawiającą różne odmiany seksu i regularnie korzystaj z któ­rejś ze wskazówek. Kochajcie się w różnych miejscach i sytu­acjach: na tylnym siedzeniu samochodu, na kanapie w salonie albo kotłujcie się na dywanie. W weekendy umawiajcie się na numerek po południu, zamiast czekać z tym do zachodu słońca.

Wprowadźcie do waszej gry miłosnej jakieś nowości. Wypró­buj wibrator, jeśli nigdy przedtem tego nie robiłaś. Albo zamiast wodzić po ciele partnera dłońmi, muskaj go piórkiem. Kup balsam do ciała i zrób partnerowi cudowny masaż. Wypożycz kasetę-poradnik seksualny i obejrzyjcie ją wspólnie. Zróbcie sobie polaroidem zdjęcia nago.

Cotygodniowa nieseksualna niespodzianka, o której pisałam wcześniej, pomoże wam zobaczyć się w innym świetle. Do tego powinniście dorzucić jedną dwie bardzo erotyczne niespodzian­ki na tydzień. Na przykład zabierz partnera na wycieczkę po sex shopach i każ mu wybrać jakąś zabawkę. On zaś może ci kupić seksowną bieliznę, fikuśny pas do pończoch albo pończochy. Możesz mu obiecać, że całą noc będziesz wyłącznie dla niego i zrobisz dla niego w łóżku wszystko, co zechce – i vice versa.

Gra, o której zawsze marzyliście, pozycja, której nigdy przed­tem nie próbowaliście – wszystko, co wam przyjdzie do głowy, może stać się podniecającą niespodzianką

Nie myśl, że to, co przeczytałaś, to bzdury. W ten sposób naprawdę obudzicie zainteresowanie partnera i podniecicie go (w każdym wieku), jeśli oboje włożycie trochę wysiłku, by wnieść w wasze współżycie element świeżości, i zaczniecie się wzajemnie zaskakiwać.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.