Niech seks znowu stanie na pierwszym miejscu

Zapewniam was, w romansie seks zdecydowanie stoi na pierwszym miejscu. W waszym związku zapewne przesunął się na o wiele niższą pozycję i zaczynacie się kochać, kiedy już uporacie się z resztą spraw: pracą ćwiczeniami, oglądaniem telewizji, dziećmi, praniem. Musicie znowu postawić seks na pierwszym miejscu. To znaczy, że musicie zarezerwować na niego czas, gdy jeszcze macie dość sił, a nie padacie na nos po ciężkim dniu. Poza tym wasz akt miłosny nie może odbywać się w pośpiechu, bez polotu. Założę się, że z tamtą kochanie się zajmowało mu mnóstwo czasu.

Zapewnij sobie prywatność

Nic równie skutecznie nie likwiduje poczucia wolności i spontaniczności (czyli dwóch rzeczy, które zwykle funkcjonują w ognistym romansie) jak obawa, że będzie się podsłuchanym albo że ktoś przeszkodzi w najciekawszym momencie.

Jeśli macie dzieci, kupcie zamek i zamknijcie się w sypialni. Wytłumaczcie pociechom, że są chwile, gdy mama i tato muszą być sami. Wyślijcie dzieci na cały dzień do rodziny i spędźcie go uprawiając seks, albo zostawcie je w domu pod opieką kogoś zaufanego i wyjedźcie na weekend namiętnego seksu.

Jeśli ściany w waszym mieszkaniu są cienkie jak papier i lękacie się, że sąsiedzi będą słyszeć, co wyczyniacie, przestaw łóżko na drugi koniec pokoju, powieś na ścianie od strony sąsiadów kobierzec albo nastaw w radiu głośną muzykę, kiedy się kochacie.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.