Niech wasze ciała staną się podniecającą podróżą w nieznane

Nie tylko odkryjecie w ten sposób pewne tajniki waszych ciał, których inaczej byście nie poznali, ale także usuniecie napięcie, które mogło się pojawić w waszym współżyciu na skutek dawnych problemów, albo dlatego że teraz, po romansie twojego partnera, czujecie się nieco skrępowani.

Niech przez dwa tygodnie ćwiczeń orgazm nie będzie wa­szym celem. Tym nowym celem jest zgłębianie, odkrywanie waszych ciał i rozkosz z wyjątkiem szczytowania.

Oto, co należy zrobić: oboje musicie być nadzy. Kładziesz się na brzuchu. Twój partner delikatnie, czule pieści cię całą, wszędzie, od stóp do głów. Przekręć się na plecy, niech teraz zrobi to samo, tyle że z przodu. Zamieńcie się rolami. Teraz ty pieść go tak samo jak on. Najpierw, gdy leży na brzuchu, potem, gdy się przekręci na wznak. Przez pierwszy tydzień dotykajcie całego ciała, z wyjątkiem brodawek i narządów płciowych, ta­kich jak jego członek, twoja łechtaczka i pochwa. W następnym tygodniu możecie zacząć dotykać narządy płciowe, ale nie doprowadzajcie się do orgazmu. Przekomarzajcie się ze sobą, bawiąc się swymi narządami, odsuwając się od nich i znów je dotykając. Skupcie się wyłącznie na tym, co sprawia wam przyjemność i mówcie o tym partnerowi. Wcale nie zastanawiaj się nad tym, co on odczuwa.

Powyższe ćwiczenia nie tylko pozwolą wam rozkoszować się sobą bez napięcia i ponownie odkrywać swoje ciała, ale równo­cześnie powtórnie przywiodą was do zabawy, przekomarzania, jednego z najbardziej podniecających elementów gry miłosnej.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.