Stwórz nastrój wyczekiwania

Urok romansu jest też w tym, że zastanawiasz się, kiedy znowu zobaczysz kochanka lub przygotowujesz się do potaje­mnych spotkań. Oczekiwanie może stanowić prawdziwy bo­dziec erotyczny. Ty również możesz stworzyć w swoim związku nastrój pełnego podniecenia oczekiwania. Na przykład zatelefo­nuj do męża do pracy i poproś, żeby oddzwonił w wolnej chwili. (To nie zda egzaminu, jeśli właśnie jest w środku ważnego spotkania albo ma na głowie tysiące spraw.) Gdy już znajdzie chwilę i oddzwoni, szczegółowo opisz mu, co zamie­rzasz robić z nim tej nocy w łóżku albo czego od niego oczeku­jesz. Możesz też podrzucić mu do neseserka zdjęcie (lub zdjęcia) wycięte z książki w rodzaju ?Radość seksu” i powiedzieć, że chętnie byś z nim tego spróbowała, kiedy wróci do domu. Albo zadzwoń i powiedz, że zarezerwowałaś dla was dwojga pokój w hotelu na godziny, czy tam, gdzie posiadają dwuosobowe wanny i jacuzzi.

Przywróć waszemu związkowi blask rodzącej się miłości

Ten początkowy żar, który łączy dwoje ludzi, bywa bardziej pociągający niż sam seks. I twój partner nie szukałby go gdzie indziej, gdyby nadal go czuł w waszym związku. Dlatego przynajmniej raz w tygodniu wróćcie do narzeczeńskich oby­czajów – umówcie się tak jak dawniej po prostu na randkę w romantycznym miejscu ze świecami, ogniem płonącym w ko­minku, jeśli to środek zimy, leniwą, zmysłową muzyką o powol­nych rytmach, tak byście mogli sunąć na parkiecie w mocnym uścisku. Kuszące kołysanie twego ciała rozpłomieni partnera i stanie się dobrym wstępem do gry miłosnej po powrocie do domu.

Bardzo romantyczne są też weekendowe wyjazdy z butelką szampana do przytulnych, wiejskich gospód.

Miłe drobiazgi-niespodzianki, które mówią: ?Myślałam o to­bie”, również podtrzymują żar pierwszej miłości.

Miłość między wami nie zgaśnie, jeśli będziesz pamiętała, by często powtarzać: ?Kocham cię”. Szepcz mu to do ucha, kiedy jedziecie gdzieś samochodem, dzwoń, żeby mu to powie­dzieć.

I będzie rozkwitać, kiedy nauczycie się patrzeć na siebie, nie będziecie uważać partnera za własność, której i tak nikt wam nie odbierze. Zwracaj uwagę, gdy świetnie się prezentuje w swo­im nowym garniturze, i dopilnuj, żeby dostrzegł, jak fantastycz­nie wyglądasz w tej nowej sukience, podkreślającej twoje kształty.

Ważne też, byście okazywali sobie czułość poza chwilami gdy uprawiacie seks, tak jak to czynią kochankowie, którzy trzymają się za ręce, przytulają do siebie, poklepują się po policzkach lub pośladkach, kiedy się odprowadzają do domu.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.