Jesteście małżeństwem od piętnastu lat

Do zdrady może dojść w związkach o różnym stażu, jednak­że bywają okresy bardziej podatne. Według badań terapeuty Davida Moultona najczęściej zarzucić można niewierność męż­czyznom, którzy zaliczyli czternaście lat małżeństwa.

Zbliżają się jego okrągłe urodziny.

Trzydziestka, czterdziestka, pięćdziesiątka i tak dalej to chwi­le podsumowań, kiedy mężczyzna może zapragnie większego zainteresowania swoją osobą, poczucia wolności, nowych wra­żeń w seksie i będzie się za tym rozglądać gdzieś indziej. Może też uznać, że pewne rzeczy w tobie czy waszym związku nie odpowiadają mu i postanowi spróbować z inną. Może też sobie uświadomić upływ czasu i będzie chciał nadrobić stracone oka­zje, nim będzie na to za późno. A skoro mowa o okrągłych rocznicach (trzydzieste urodziny), doktor psychiatrii i seksuolog Harold Lief, wykładowca na University of Pennsylvania Medi­cal School, specjalista terapii małżeńskiej, stwierdza: ?Stykamy się z mnóstwem związków pozamałżeńskich u osób w tym wie­ku, jakby postanowiły sprawdzić, czy inne związki nie przyniosą im więcej satysfakcji; zastanawiają się, czy inny partner nie nadawałby się lepiej na towarzyszkę i kochankę”.

Jest między trzydziestką a czterdziestką.

To najniebezpieczniejsza dla mężczyzn dekada. David Moulton określił, że statystycznie wiek między trzydziestym siód­mym a trzydziestym dziewiątym rokiem to najczęściej moment rozpoczęcia romansu.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.