Nie szukaj pociechy w alkoholu

Reakcją wielu kobiet na zdradę męża jest sięganie po alkohol. W pewnym sensie karzą w ten sposób i jego. Pokazują, do jakiego stanu je doprowadził. Picie zrujnuje twój wygląd i syl­wetkę, będziesz budziła w mężu obrzydzenie, nie współczucie. To bardzo samodestrukcyjny sposób uporania się z niewierno­ścią męża. Tak samo zresztą jak nadmierne ilości proszków nasennych, uspokajających czy narkotyki takie jak marihuana albo kokaina.

Niewierność męża może być zagrożeniem dla twojego zdrowia, nie lekceważ tego

Teraz mąż może przynieść do domu nie tylko kiłę, rzeżączkę czy inne uleczalne choroby weneryczne, ale również może cię zarazić praktycznie niewyleczalną opryszczką genitalną albo AIDS, obecnie najpoważniejszym powodem do niepokoju w wypadku zdrady. Nie wiesz, czy jego partnerka lub partnerki nie sypiały z biseksualnymi mężczyznami albo narkomanem korzystającym ze strzykawki – on zresztą też tego może nie wiedzieć. Prawdopodobieństwo zarażenia się AIDS i przeniesie­nia go dalej sprawiło, że skoki na bok stały się zabawą która może skończyć się tragicznie.

Nie wygłaszaj mu kazań

Masz prawo czuć gniew i go okazywać, ale niech twoje pretensje nie trwają dłużej niż tydzień, dwa. Wszak chcesz, byście do siebie wrócili. Ciągłe, niepohamowane wybuchy wściekłości połączone z pełnymi nienawiści wyzwiskami na pewno wam to utrudnią.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.