Weź pod uwagą możliwość, że tak naprawdą twój mąż chciał, byś sią dowiedziała o jego romansie

Jeśli beztrosko zostawiał ślady, dzięki którym miałaś odkryć prawdę lub był na tyle nieostrożny, że go przyłapałaś, można podejrzewać, że chciał, byś o tym wiedziała. Zdarza się, że postępuje tak dlatego, że chce zerwać wasze małżeństwo; znacznie częściej jednak należy to uznać za dobry znak, bowiem w ten właśnie sposób mąż chciał dać ci do zrozumienia, że którychś jego potrzeb wasz związek nie zaspokajał i że obojgu wam daje szansę zwrócenia na to uwagi. Tak samo należy interpretować zachowanie mężczyzn, którzy z własnej woli przyznają się do zdrady.

Teraz, gdy już się dowiedziałaś pewnych rzeczy na temat jego zdrady, oto lista bezpośrednich reakcji, których powinnaś unikać:

Nie podejmuj nie przemyślanych decyzji

Pierwszą rzeczą, na jaką masz ochotę, gdy staniesz twarzą w twarz z rzeczywistością i faktem jego zdrady, to spakować się i odejść, albo powiedzieć mu, żeby się wynosił, lecz jeśli dasz sobie chwilę na ochłonięcie, może się to okazać ostatnią rzeczą, jakiej byś pragnęła. Przed podjęciem ostatecznej decyzji powinnaś się przekonać, czy jest gotów z tobą współpracować i zakończyć romans. On też potrzebuje czasu do namysłu. Początkowo może sądzić, że chce odejść, lecz po przemyśleniu sprawy często uświadamia sobie, co w ten sposób traci, i zmienia zdanie.

Nie stawiaj mu ultimatum

Rzucone bez namysłu stwierdzenia typu: ?Musisz wybierać: albo ona, albo ja!” mogą go sprowokować do wybrania tamtej. Po rozważnej kampanii zmierzającej do wyjaśnienia spraw między wami może wybrać ciebie.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.