Nie gódź się z jego zdradami ze strachu, że nie znajdziesz już innego mężczyzny

Niektóre samotne kobiety kurczowo trzymają się mężczyzn, którzy nie są im wierni, bo wyznają zasadę, że pół mężczyzny jest lepsze niż nic. Są pewne, że jeśli nie będą tolerować niewierności partnera, związek się rozpadnie, a potem już żaden mężczyzna ich nie zapragnie. I tak będą cały czas nieszczęśliwe, ale za bardzo się lękają powrotu do świata samotnych. Tego rodzaju obawy są prawie zawsze bezpodstawne. Jeśli naprawdę będziesz chciała znaleźć innego partnera, znajdziesz. Nie powin­naś się godzić na cierpienie, bo masz na pewno szansę spróbo­wania z kimś innym.

Nie zgadzaj się na jego zdrady tylko dlatego, że uważasz go za wymarzonego partnera

Przekonanie, że na całym świecie istnieje tylko jeden czło­wiek odpowiedni dla ciebie, bierze się z uczuć, jakie żywiłaś w bardzo wczesnym dzieciństwie. Jako niemowlę wierzyłaś, że twoja matka jest jedyną i najważniejszą osobą na świecie – wszechwładną istotą, od której zależy twoje życie. Teraz zaś uważasz swojego partnera za taką wszechwładną istotę, od której zależy twoje życie jako kobiety. To nieprawda, że istnieje wyłącznie jeden człowiek odpowiedni dla ciebie. Postaraj się uwierzyć, że po ziemi chodzi mnóstwo mężczyzn, z którymi możesz stworzyć udany związek.

Nie wierz, że po ślubie przestanie cię zdradzać

Ślub nie czyni cudów, choć niektóre kobiety zdają się w to wierzyć. Sądzą że gdy się pobiorą mężczyzna porzuci swe zgubne nawyki. Jeśli przez większość okresu narzeczeńskiego twój partner cię zdradza, prawie na pewno będzie to robił również jako twój małżonek, tak że jeśli nie godzisz się z jego niewiernością, zastanów się poważnie, nim zaczniesz o nim myśleć jako o kandydacie na męża.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.