Czy pojawiły się podejrzane rozmowy telefoniczne?

Może się zdarzyć, że jesteś u chłopaka i zadzwoni telefon, a on podnosi słuchawkę, mówiąc: ?Później do ciebie zadzwo­nię”. Powinno cię to zastanowić, jeśli ta sytuacja powtarza się podejrzanie często. Albo partner przechodzi do innego pomiesz­czenia i kontynuuje rozmowę dokładnie zamykając za sobą drzwi.

Żonaci, wiarołomni mężczyźni potrafią się zachowywać jeszcze gorzej. Więcej mężów, niż przypuszczasz, mimo ryzy­ka regularnie dzwoni do kochanek z własnego domu. Każda zmiana w sposobie telefonowania: przyciszonym głosem albo za zamkniętymi drzwiami czy o przedziwnych porach lub gwałtowne przerywanie rozmowy w chwili, gdy zjawiasz się w pokoju – wszystko to może świadczyć, że twój mąż ma romans.

Pewna mieszkanka Nowego Jorku domyśliła się, że dzieje się coś podejrzanego, gdy pewnego niedzielnego poranka chłopak udał się po gazetę, a ona wyszła z domu coś kupić i zobaczyła go w budce telefonicznej, pochłoniętego rozmową. Niektórzy mężczyźni zrywają się od stolika restauracyjnego, przy którym siedzą z rodziną, i z automatu obok męskiej toalety dzwonią do kochanki.

Wielu żonatych mężczyzn poszukujących dreszczyku emocji, jaką jest rozmowa z kochanką z domu, uciekają się do najprzedziwniejszych sztuczek, by nie wydało się to podejrzane. Mąż może na przykład wyjaśnić żonie, że pracuje nad ważnym projektem i musi się często kontaktować ze współpracownikiem – oczywiście, kobietą. Albo może poinformować żonę, że ma taki nawał pracy, iż jego sekretarka musi do niego dzwonić o różnych porach.

Czterdziestotrzyletni księgowy powiedział, że jego zdrada się wydała, kiedy żona przypadkowo podniosła słuchawkę aparatu na górze i usłyszała, jak rozmawia z aparatu na dole z jej najlepszą przyjaciółką w sposób nie pozostawiający złudzeń co do charakteru ich związku. Nie tylko to odkrycie ją oburzyło. Kiedy żona się z nim rozstała, wszystkim mówiąc dlaczego, cztery z jego kochanek, które do tej pory żyły w przekonaniu, że są jego jedynymi ?drugimi” – również nie chciały go więcej znać.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.