Czy zdarzyły mu się jakieś ?wpadki” albo coś nieopatrznie powiedział?

Często też zdarzają się ?wpadki”, które prowadzą w efekcie do obnażenia prawdy. Liberace opisywał, jak będąc jeszcze młodzieńcem, poszedł do teatru i tam zobaczył ojca z nieznajo­mą kobietą.

Dwudziestosiedmiolatek, który pracuje z ojcem, właścicie­lem sporej firmy, niedawno podsłuchał jego rozmowę telefoni­czną i wkroczył do akcji, powiadamiając matkę, że ojciec ma kochankę. W ten sposób położył kres jego podwójnemu życiu i romansowi z młodą kobietą, z którą miał syna i którą zasypy­wał kosztownymi podarunkami.

Pewnego męża ogarnęło przerażenie, kiedy przy paleniu starych czeków, jeden sfrunął prosto pod stopy jego żony. Żona sięgnęła po kartkę i zażądała odpowiedzi, kim jest kobieta, na którą wystawił czek. Udało mu się wymyślić jakieś kłamstwo, ale tak naprawdę czek był urodzinowym prezentem dla kochan­ki.

Przypadkowe ?wpadki” to również przejęzyczenia, kiedy mężczyzna zwraca się do ciebie innym imieniem, kartki z nu­merami telefonów, imionami, adresami, rachunki z hoteli, na które niespodziewanie się natykasz, rachunki telefoniczne, na których podejrzanie często pojawia się nie znany ci numer. Kobieta zajmująca się zaopatrywaniem w odzież dużego sklepu przekonała się, że chłopak ją zdradza, kiedy w szufladzie jego szafki nocnej znalazła wibrator. Oni nigdy nie korzystali z wi­bratora.

Żona Andy’ego Capasso pewnego wieczoru wybrała się do restauracji i tam wpadła na męża, który jadł kolację z kochanką Bess Myerson.

W wielu wypadkach żony dowiedziały się o zdradzie mę­żów, gdy zadzwoniono do nich ze szpitala lub policji. Zda­rzyło się, że mężczyznę, który przebywał w łóżku kochan­ki, powalił atak serca; dopiero po ataku serca Nelsona Rocke­fellera, jego żona, Happy, dowiedziała się, że jej mąż ro­mansował na boku. Statystyki potwierdzają, że u mężczyzn o słabych sercach dolegliwości kardiologiczne częściej po­jawiają się, gdy są w łóżku z kochankami niż w czasie sto­sunku z żonami. Towarzyszy im wtedy niepokój, a poza tym często wcześniej fundują sobie solidny podkład z jedzenia i trunków.

Żona o dwudziestodwuletnim stażu małżeńskim przypadko­wo dowiedziała się o licznych romansach męża, którym odda­wał się krążąc po kraju, kiedy zadzwoniła do hotelu, w którym przebywał ponoć załatwiając interesy, i recepcjonistka spytała, czy ma prosić pana czy panią.

Czasem los odzywa się w osobie męża kobiety, z którą mężczyzna zdradza swoją żonę. Zdarza się, że małżonek, który odkryje zdradę żony, dzwoni do żony mężczyzny, który przypra­wił mu rogi, by powiadomić ją o sprawie. Tak stało się z Eddie Fisherem, wówczas mężem Elizabeth Taylor, który zadzwonił do Sybil Burton, ówczesnej żony Richarda Burtona, by ją powiadomić o coraz bardziej płomiennym romansie jej męża i jego żony.

Zdarza się, że to ?ta druga” zadzwoni z radosną wieścią. Raz był to szantaż. W zamian za pieniądze obiecywała zostawić bogatego męża w spokoju. Częściej jest to forma zemsty, bo mężczyzna albo nie chce porzucić żony, albo zerwał ro­mans. Oto koszmar, który widzi w najgorszych snach wia­rołomny małżonek. A także choroba weneryczna, kolejna ?wpadka”, dowód niewierności mimo gorączkowych zapew­nień, że złapał to z ręcznika, deski klozetowej czy po prostu z powietrza. Mężczyzna może ?podarować” partnerce kiłę, trudne do wyleczenia zakażenie drobnoustrojem chlamydia, wszy, rzeżączkę, opryszczkę, liczne infekcje pochwy i najbar­dziej przerażającą, przenoszoną drogą płciową chorobę naszych czasów – AIDS.

Ginekolog, którego pacjentkami jest żona i kochanka tego samego mężczyzny, stwierdził, że ciągle leczy obie kobiety na to samo.

Inna ?ta druga” dziwiła się, dlaczego tak często występują u niej nawracające infekcje pochwy, aż wreszcie dowiedziała się, że jej żonaty kochanek oprócz niej ma cały harem.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.