Czy znalazłaś jakiś namacalny dowód?

Namacalne dowody zdrady stanowią nieznajome zapachy czy woń perfum na ciele i ubraniu, jakie twój mężczyzna przynosi po powrocie z pracy. Odwrotną sytuację też można uznać za znak. Uważajcie na mężczyznę, który po całym dniu pracy czy wieczorze spędzonym na rozmowie z klientami wraca do domu świeżutki i wymuskany – jakby wyszedł wprost spod prysznica.

Inne typowe znaki: pudełka zapałek z nie znanych ci restau­racji, nocnych klubów czy hoteli; podejrzane zadrapania; sińce; kosmyk włosów na podłodze jego samochodu; ślady szminki czy makijażu; list; strzępek kartki z adresem czy numerem telefonu; koperty z dziwnym stemplem, bez nadawcy; rachunek z motelu; niewytłumaczalne rachunki z kwiaciarni; adresy ele­ganckich sklepów na jego rachunki z karty kredytowej. Pewna kobieta natknęła się u swego przyjaciela na paczkę prezerwatyw schowanych między książkami. Nic nie powiedziała, tylko podczas każdej wizyty liczyła, ile prezerwatyw ubyło. Dopiero wtedy powiedziała, że wie o jego romansie.

Jacqueline Onassis, gdy jeszcze była żoną Jacka Kennedy’ego, znalazła w Białym Domu kobiece majtki w swojej powłoczce na poduszkę. To wcale r.ie musiało być przypadkowe, przynajmniej z tego, co wiemy o kobietach. Pewien doświad­czony uwodziciel, z którym rozmawiałam, zawsze ogromnie ma się na baczności, uważa bowiem, że niektórym kobietom coś każe zostawiać po sobie znak, coś namacalnego, na przykład grzebień czy apaszkę. Kobieta, która dwa lata żyła z artystą pracującym w domu, stopniowo odkrywała, że w czasie gdy ona jest w pracy, kochanek ją zdradza. Na podłodze łazienki znajdo­wała wsuwkę do włosów, w umywalce włosy.

- A kiedy pokazałam mu te niezaprzeczalne dowody, miał dość tupetu, by wszystkiego się wyprzeć – opowiadała.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.