?Może znajdą kogoś, kto mi pomoże”

Seksualne problemy mężczyzn, takie jak przedłużająca się impotencja w stosunkach ze stałą partnerką również mogą spra­wić, że mężczyzna zapragnie spróbować seksu z kimś innym.

Pewna niezamężna kobieta tak mi opisała swoje doświadcze­nia z Murrayem, rozwiedzionym prawnikiem:

- To był czarujący, wygadany facet o doskonałej pozycji w środowisku. Był cały napalony i chętny, jakby nie mógł się doczekać, kiedy zaciągnie mnie do łóżka. Na trzeciej randce dopiął swego. Udało mu się osiągnąć wzwód, ale nie zdołał go utrzymać. Powiedziałam mu, żeby się nie przejmował, że wielu facetów za pierwszym razem ma kłopoty. Za jakiś tydzień znowu wylądowaliśmy w łóżku. I sytuacja się powtórzyła. Na­dal go uspokajałam. Wiedziałam, jak bardzo faceci są drażliwi na tym punkcie. Następnego tygodnia jeszcze raz spróbowali­śmy. Znowu to samo. Przestał się odzywać. Obracamy się w tych samych kręgach i wiedziałam, że spotykał się z mnó­stwem innych kobiet. Nigdy nie chodził z żadną dłużej niż trzy tygodnie. Mniej więcej po roku ni z tego, ni z owego Murray znowu zadzwonił. Chciał się ze mną spotkać. Powiedziałam, że nie ma sprawy. Zachowywał się dokładnie tak samo jak za pierwszym razem. Lepił się do mnie na potęgę. Powiedział, że przeszedł terapię. Pomyślałam, że może go wyleczyli. Pod koniec wieczoru oboje byliśmy rozebrani. I znowu powtórzyła się ta sama scena. Nie potrafił utrzymać erekcji. Od tamtej pory już się nie widzieliśmy.

Wielu wolnych mężczyzn, zmagających się z problemami seksualnymi, zachowuje się podobnie jak Murray. Przechodzą od kobiety do kobiety w nadziei, że któraś czarodziejska pochwa ich wyleczy.

Jeśli mężczyzna jest żonaty i cierpi na impotencję, zmiana partnerki czasem czyni cuda, lecz równie często i z nową partnerką mężczyzna nie może osiągnąć wzwodu. Niektórzy w takiej sytuacji skaczą od kobiety do kobiety, tak samo jak kawalerowie, szukając tej, z którą im się uda. Większość, zbyt upokorzona niepowodzeniem, rezygnuje.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.